English
ثبت گارانتی
     عضویت
سبد خرید (0)
  مرکز دانش    اخبار    عکاسی و فیلمبرداری :: 4 روش برای افزایش عمر باتری دوربین
 

  اخبار

دوربین فیلمبرداری HXR-NX5

کالا 2

  4 روش برای افزایش عمر باتری دوربین

شاخه : اخبار/عکاسی و فیلمبرداری   |  بازدید : 5943  |  نظرات : 0   | [960]
 

 

1 حالت خاموش review

یک روش آشکار برای صرفه جویی در انرژی این است که از فلش داخلی و نمای زنده (live view) استفاده نکنیم. بیشتر از فوکس دستی به جای AF یا فوکوس اتوماتیک استفاده کنید.

اما، روش تاثیرگذار صرفه جویی این است که حالت بازدید تصویر را غیر فعال کنیم، از اینرو بعد از اینکه تصویری را می گیرید، آن را مجددا روی نمایشگر LCD مشاهده نکنید.

 

 

 

2 حالت غیر فعال Auto power

ترفند مفید دیگر این است که گزینه Auto power را از منوی دوربین خاموش کنید تا حداقل میزان مصرف انرژی انتخاب شود – روشی که دوربین وارد حالت صرفه جویی در انرژی می شود. به محض اینکه  دکمه رهایش شاتر را فشار دهید، همه چیز به حالت اول بر می گردد.

 

 

 

3 خاموش کردن حالت beep

برخی روش های صرفه جویی تاثیر خیلی زیادی ندارند، اما زمانیکه نیازی به آنها نیست، بهتر است خاموش باشند. برای مثال، اگر دوربین را روی سه پایه قرار داده اید، بهتر است حالت steadyshot یا همان پایداری تصویر را خاموش کنید. علاوه براین، خاموش کردن قابلیت های بوق تایید- فوکوس آزاد هنده در منوی اصلی نیز تاثیر گذار است و محیطی بدون تنش را فراهم می سازد.

 

 

 

4 ایده نادرست

مراقب برخی ایده های نادرست در صرفه جویی باتری باشید. مثلا، با کاهش میزان روشنایی نمایشگر LCD می توانید در مصرف انرژی باتری صرفه جویی کنید، اما آنوقت ممکن است تصاویر کم نور و تار تر به نظر آیند. یا اینکه در حالت RAW تصویر برداری نکنید، رزولوشن را کاهش دهید، و از سرعت شاتر طولانی پرهیز کنید – اما تمامی این موارد ممکن است تاثیر منفی روی عکس هایتان بگذارد.

 

 

mesalazin juckreiz mesalazin therapie mesalazin 1 5
1393/10/15  ::  10:26        Like (1825)  
 
گزارش خطا : در صورتیکه در این صفحه با خطایی مواجه هستید ، آنرا به ما اطلاع دهید
 
  نظر خود را در مورد این مطلب وارد نمایید
   
ثبت نظر جدید نظر مرا ثبت کن
با توجه به اینکه نظرات شما با نام اصلی خودتان ثبت میگردد ، لذا خواهشمندیم تا در بکارگیری الفاظ و اصطلاحات و همینطور حفظ حریم شخصی افراد دقت لازم را مبذول نمایید ، چرا که این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ثبت شده اعضاء خود نمی پذیرد و مسئولیت کلیه نظرات برعهده نویسنده می باشد.