English
ثبت گارانتی
     عضویت
سبد خرید (0)
  مرکز دانش    اخبار    متفرقه :: اپل بزرگترین فروشگاه خود را بزودی در دبی افتتاح می کند
 

  اخبار

دوربین فیلمبرداری HXR-NX5

کالا 2

  اپل بزرگترین فروشگاه خود را بزودی در دبی افتتاح می کند

شاخه : اخبار/متفرقه  |  بازدید : 3902  |  نظرات : 0   |   | [888]
 

فروشگاه اپل

به گفته منابع خبری ، این فروشگاه در ماه آگوست ( مرداد ماه ) و در مساحتی حدود ۴۶۴۵ متر مربع و با یک ورودی اصلی در طبقه دوم Mall of Emirates راه اندازی خواهد شد.

شایعات احداث این فروشگاه برای اولین بار, سال گذشته به گوش رسید، اما جزئیاتی از آن منتشر نشد. همچنین بعد از انتشار افتتاح اولین اپل استور، خبر دیگری حاکی از گشایش فروشگاه دیگر در ابوظبی اعلام شده است.مرکز خرید Mall of Emirates که قرار است فروشگاه اپل در این مرکز افتتاح شود، در سال ۲۰۰۵ راه اندازی شده و میزبان ۷۰۰ فروشگاه دیگر نیز می باشد.
اگرچه تا کنون فروشگاه رسمی اپل در دوبی وجود نداشته اما این کمپانی از سال ۲۰۱۱ استور آنلاینی را مخصوص این کشور ایجاد کرده است.تیم کوک مدیر اپل نیز طی سفری که سال گذشته به این کشور داشت علاوه بر بازدید از خرده فروش ها با شیخ محمد نیز دیداری به عمل آورده است.

mesalazin juckreiz mesalazin therapie mesalazin 1 5
saroten 50 ogvinudenrecept.site saroten crps
1394/03/04  ::  12:33        Like (1652)  
 
گزارش خطا : در صورتیکه در این صفحه با خطایی مواجه هستید ، آنرا به ما اطلاع دهید
 
  نظر خود را در مورد این مطلب وارد نمایید
   
ثبت نظر جدید نظر مرا ثبت کن
با توجه به اینکه نظرات شما با نام اصلی خودتان ثبت میگردد ، لذا خواهشمندیم تا در بکارگیری الفاظ و اصطلاحات و همینطور حفظ حریم شخصی افراد دقت لازم را مبذول نمایید ، چرا که این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ثبت شده اعضاء خود نمی پذیرد و مسئولیت کلیه نظرات برعهده نویسنده می باشد.