English
ثبت گارانتی
     عضویت
سبد خرید (0)
  فروشگاه      ویدئو پروژکتورها      سری حرفه ای     VPL FH36
VPL FH36

 
[994]
در هر محیطی که نیاز به یک ویدئو پروژکتور با کیفیت باشد، VPL-FH36 برازنده آنجاست. پروژکتورهای قدیمی از عملکرد خوبی در اتاقی با شدت نور بالا برخوردار نبودند. اما به لطف قدرت روشنایی، زوم، پرتاب نور و محدوده بیشتری برای جابجایی لنز، پروژکتور VPL-FH36 از پس این مشکل نیز برآمده است.

ویژگی های برجسته محصول:

• پشتیبانی از رزولوشن واقعی 1920x 1200 WUXGA
• میزان روشنایی برابر با 5200 لومنز
• نسبت کنتراست 2000:1
• عمر لامپ تا 3500 ساعت
• حالت Eco (برای پایین آوردن میزان مصرف انرژی)
• قابلیت ترکیب لبه تصاویری که روی هم قرار گرفته اند(زمان استفاده از دو پروژکتور)
• مجهز به دو ورودی پر کاربرد HDMI و DVI-D
• امکان شبکه کردن از طریق کانکشن RJ-45
• قابلیت تصویر در تصویر (نمایش تصویر دو ورودی در کنار هم)
• حالت اصلاح زوایای افقی و عمودی تصویر
رنگ بندی :
 
مشکی
 
ضمانت اصل بودن کالا
 
 

 

ویدئو پروژکتور VPL-FH36

بررسی ویدئو پروژکتور VPL-FH36

 

 

یکی از پیشرفته ترین و جدیدترین محصولات سونی بنام ویدئو پروژکتور VPL-FH36 به کاربران معرفی شده و گزینه ای عالی جهت استفاده در دانشگاه، شرکت، موزه و اجرای برنامه و ارائه های پزشکی به حساب می آید. این پروژکتور از ویژگی های برجسته ای نیز برخوردار است که می توان به میزان روشنایی 5200 لومنز و تصاویر بسیار با کیفیت و رزولوشن WUXGA اشاره نمود. عمل نصب،راه اندازی، تعویض و نگهداری قطعات مصرفی پروژکتور VPL-FH36 به راحتی انجام می شود. طرح بدنه شیک و حرفه ای VPL-FH36 باعث شده تا با محل نصب روی سقف هم سطح شده و با هر نوع دکوراسیونی سازگاری داشته باشد.

 

زمان تعویض لامپ و تمیز کردن فیلترها بطور همزمان صورت می گیرد و در یک چرخه زمانی نسبتا طولانی انجام می شود که از اینرو موجب کاهش در هزینه و زمان اقدامات تعمیر و نگهداری قطعات مصرفی پروژکتور شده است. علاوه براین، به لطف تجهیز شدن به یک لامپ با دوام و مصرف انرژی کمتر، پروژکتور VPL-FH36 از ویژگی سازگاری با محیط زیست و کاهش هزینه های قبض برق برای مصرف کننده برخوردار شده است.High Picture Quality

کیفیت تصویر عالی

 

با توجه به ترکیبی از دو سیستم اپتیکالی که از فناوری پردازش تصویر BrightEra و سیستم پروتو افکنی 3LCD بهره گیری می کند، پروژکتور VPL-FH36 قادر است کیفیت تصاویر عالی با رزولوشن WUXGA (1920 x 1200) و میزان روشنایی فوق العاده 5200 را به نمایش بگذارد.

 

 

                               ویدئو پروژکتور VPL-FH36

 

Warping function

عملکرد پایداری در طول و عرض تصویر

 

 

ویژگی پایداری طول و عرضی امکان تنظیمات روی تصویر (4 گوشه و 4 پهلو) را می دهد. بوسیله این عملکرد می توانید از هرگونه انحراف و کج شدگی تصویر جلوگیری کرده و سطوح را همتراز کنید. این تنظیمات براحتی و از طریق ریموت کنترل و منوی کار روی خود پروژکتور VPL-FH36 امکان پذیر است.

 

 

                                  پروژکتور VPL-FH36

 

Edge Blending

عملکرد ترکیب حاشیه های دو تصویر

 

این عملکرد زمانی کارایی خود را نشان می دهد که قصد استفاده از دو پروژکتور را داشته باشید. زمانیکه دو تصویر در کنار یکدیگر و روی پرده یا دیوار نمایش داده می شوند، در بخش میانی تداخل ایجاد شده و تصویر کمی تار به نظر می آید که بواسطه این عملکرد می توانید آن را اصلاح کنید.

 

 

                    پروژکتور VPL-FH36 

 

مزیت در خصوص نصب و راه اندازی

Lens Shift Functions

عملکرد تغییر لنز

 

پروژکتور VPL-FH36 مجهز به عملکرد تغییر لنز می باشد، که امکان کنترل آن از طریق کنترل پنل یا ریموت کنترل فراهم می باشد. طوریکه تغییر موقعیت تصویر نمایش داده شده را تا 60% در جهت عمودی (vertical) و از -32% تا +33% در جهت افقی (horizontal) میسر می سازد. حین نصب، براحتی می توان تصاویر را روی تنظیمات دلخواه قرار داد.

 

                                   پروژکتور VPL-FH36

 

 

Portrait Mode

حالت پرتره

 

یکی دیگر از ویژگی های پروژکتور VPL-FH36 این است که می توان آن را به سمت پهلو ( سمت فن رو به پایین) قرار داد و عمل پرتوافکنی را انجام داد.

 

                                                         پروژکتور VPL-FH36

 

Long-lasting Lamp

لامپ با دوام

 

با ترکیبی از یک لامپ تازه طراحی شده و تکنولوژی پیشرفته کنترل مصرف، عمر لامپ این پروژکتور تا حد قابل توجهی افزایش یافته است. زمان پیشنهادی برای تعویض لامپ این پروژکتور چیزی در حدود 3500 ساعت است.

 

                                    پروژکتور VPL-FH36

 

 

Low Power Consumption

میزان مصرف پایین انرژی

 

پروژکتور VPL-FH36 قادر است بطور قابل توجهی مصرف انرژی را کاهش دهد، و در نتیجه تا حد زیادی در هزینه های قبض برق مصرف کنندگان صرفه جویی خواهد شد.

 

                                             پروژکتور VPL-FH36

 

Excellent Throw Ratio

برد و قدرت زوم عالی برای پرتاب نور

 

اگر پروژکتور قدیمی روی سقف نصب کرده باشید و قصد داشته باشید آن را با پروژکتور VPL-FH36 جابجا کنید، نیازی به تعویض یا تغییر تجهیزات نصب شده به سقف نیست. با توجه به اینکه VPL-FH36 از لنزی با قدرت زوم 1.6 برابر برخوردار می باشد، دستگاه را روی همان تجهیزات نصب شده قبلی قرار می گیرد و فاصله آن با صفحه نمایش روبرو نیز با تغییر لنز تنظیم خواهد شد. علاوه براین، پروژکتور VPL-FH36 با یک سری از لنزهای VPLL-Z1024 و VPLL-Z1032 سازگاری داشته و می توانید از این لنز ها هم روی دستگاه استفاده کنید.

 

 

                                        پروژکتور VPL-FH36

 

B12-bit 3D Gamma Correction

قابلیت اصلاح رنگ گاما 12-bit 3D

 

پروژکتور VPL-FH36 از عملکرد اصلاح رنگ گاما12-bit 3D  برخوردار است. این عملکرد بیشتر با کیفیت رنگ و غنی بودن آنها ارتباط دارد. همانطوریکه بیشتر بودن تعداد فریم، تاثیر قابل توجهی در کیفیت فیلم ها دارد، بیشتر بودن تعداد bit نیز در  کیفیت رنگ ها تاثیر دارد. در مقایسه با حالت10-bit  قدیمی، تعداد پیکسل های رنگی در حالت 12-bit  بیشتر بوده و در نتیجه تصاویر زنده تر و واضح تری را در اختیار خواهید داشت.

 

                                پروژکتور VPL-FH36

 

 

Picture-by-Picture

نمایش تصویر در تصویر

 

این قابلیت به کاریران اجازه می دهد تا دو تصویر مختلف را بطور همزمان در کنار یکدیگر نمایش داد.

 

                                  پروژکتور VPL-FH36 

                                              

 

حالت ECO ترکیبی از عملکردهای زیر را در بردارد.

  • وضعیت لامپ (Lamp mode)

استاندارد/زیاد

یا صرفه جویی در میزان مصرف لامپ.

  • حالت صرفه جویی در انرژی

حالت lamp Cutoff و Standby

وقتی این وضعیت روی On باشد، درصورتیکه به مدت 10 دقیقه هیچ نوع سیگنالی از سوی پروژکتور دریافت نشود، دستگاه در وضعیت صرفه جویی در انرژی قرار می گیرد.

قطع ولتاژ لامپ (lamp Cutoff): در این وضعیت لامپ خاموش می شود. و به محض اینکه سیگنالی دریافت شود یا کلیدی روی دستگاه فشار داده شود، لامپ مجددا روشن خواهد شد.

حالت Standby: این وضعیت در دو حالت Standard/low قابل تغییر است. در حالت Standard میزان مصرف برابر 12w است و در حالت Low تا 0.3W کاهش پیدا می کند.

 

 

 

Eco Mode Key

کلید حالت Eco

 

تنها با فشار دکمه ECO MODE،یا روی پروژکتور VPL-FH36 یا کنترل از راه دور دستگاه، کاربران می توانند حالت صرفه جویی در انرژی را از منوی دستگاه انتخاب کرده و میزان مصرف را بهینه سازی کنند.

 

 

 

                         پروژکتور VPL-FH36                                                 

 

قرار گرفتن لنز در وسط پروژکتور

 

نکته قابل توجه دیگر در مورد پروژکتور VPL-FH36 قرار گرفتن لنز درست در وسط آن است، برعکس پروژکتور هایی که لنز آنها در گوشه دستگاه قرار داشت. این ویژگی کمک زیادی به نصب راحتر پروژکتور می کند و دستگاه درست در وسط سقف قرار می گیرد و جلوه زیبا تری را به اتاق یا محل استفاده از آن می دهد.

 

 

                              پروژکتور VPL-FH36

 

نگهداری آسان لامپ و فیلتر

 

وقتی فیلتر هوای پروژکتور نیاز به تمیز کردن داشته باشد، سر موعد پیامی روی صفحه نمایش ظاهر می شود. لامپ و فیلتر پروژکتور VPL-FH36 از یک سمت قابل دسترس هستند، در نتیجه تعویض انها به راحتی انجام می پذیرد. 

همانند لامپ، عمل تعویض فیلتر هوا نیز تقریبا بعد از 15000 ساعت صورت می گیرد. در واقع عمل تعویض لامپ و تمیز کردن فیلتر هوا در یک زمان صورت می گیرد، و از این نظر در زمان و هزینه نیز صرفه جویی می شود.

و این کار به لطف سیستم فیلتر چهارتایی صورت می گیرد که امکان تعویض همزمان لامپ و فیلتر هوا را حتی در شرایط دشوار می دهد، و از این رو، در زمان و هزینه نگهداری نیز صرفه جویی خواهد شد.

 

                                   پروژکتور VPL-FH36

 

 

DICOM GSDF Simulation

 

مطابقت با استانداردهای پزشکی GSDF (Grayscale Standard Display Function) جهت DICOM (Digital Imaging and communications in Medicine)

پروژکتور VPL-FH36 مجهز به حالت جدید گاما می باشد که به آن شبیه سازی DICOM (عملکرد نمایش استاندارد مقیاس خاکستری) ) GSDFارتباطات و تصویربرداری دیجیتالی در علم پزشکی) نیز می گویند. این عملکرد برای مشاهده تصاویر دیجیتالی پزشکی ایده ال است. به عبارتی دیگر، از این عملکرد بیشتر برای برنامه های آموزشی استفاده می شود و کاربردی در تشخیص بیماری های پزشکی ندارد.

 

                                  پروژکتور VPL-FH36 

 

عملکردهای قابل اجرا روی تصویر

 

عملکرد Freeze(با فشار دادن دکمه Freeze، می توانید از نمایش دادن اطلاعات و تصویر مورد نظر روی پرده جلوگیری کنید).

عملکرد زوم دیجیتالی (بزرگنمایی بخشی از تصویر مورد نظر)

عملکرد نمایش ندادن تصویر (picture Muting Function) :در مواقعی که وقفه ای در اجرای برنامه یا جلسه صورت می گیرد، با فشار دادن این دکمه می توان در مصرف انرژی لامپ صرفه جویی کرد.

 

 

سایر ویژگی ها

Panel Alignment

 

به کاربر اجازه می دهد تا تنظیمات لازم را روی رنگ اعمال کرده و در نهایت تصاویر با کیفیتی را در اختیار داشته باشند.

Colour Matching

 

به کاربران اجازه می دهد تا تنظیماتی را روی میزان روشنایی و رنگ تصاویر اجرا کنند.

Quiet Noise operation

 

صدایی با فرکانس پایین

قرار دادن زیر نویس برای برخی فایل ها (مخصوص افراد کم شنوا)

پک امنیتی (شامل قفل امنیتی (پسورد)، نوار امنیتی، قفل کلید پنل، و برچسب امنیتی)

  نظر خود را در مورد این کالا وارد نمایید
   
ثبت نظر جدید نظر مرا ثبت کن
با توجه به اینکه نظرات شما با نام اصلی خودتان ثبت میگردد ، لذا خواهشمندیم تا در بکارگیری الفاظ و اصطلاحات و همینطور حفظ حریم شخصی افراد دقت لازم را مبذول نمایید ، چرا که این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ثبت شده اعضاء خود نمی پذیرد و مسئولیت کلیه نظرات برعهده نویسنده می باشد.