English
ثبت گارانتی
     عضویت
سبد خرید (0)
  فروشگاه      تجهیزات تصویر برداری      میکسر و سوئیچر      Edirol Roland V8
Edirol Roland V8

میکسر تصویر رولند V8

 
[965]
میکسر Edirol/Roland V-8 یک دستگاه قذرتمند 8 کاناله برای سوئیچ بین دوربین ها یا نوارهای ویدئویی با افکت های مخصوص می باشد و راه حلی مناسب و مقرون به صرفه برای استفاده در مراکز آموزشی، مذهبی و... است.
تصاویر ویدئویی در داخل میکسر رولند V8 بصورت کاملا دیجیتال و حرفه ای (8-بیت، 4:2:2) پردازش می شود به همین خاطر، خروجی دارای کمترین افت کیفیت تصویر می باشد و می توان از آن تصاویری با سایز بالا دریافت کرد.

ویژگی های برجسته محصول:

• 8 کاناله
• ورودی کامپوزیت، کامپوننت و Y/C
• خروجی پیش نمایش
• ورودی کامپیوتر
رنگ بندی :
 
مشکی
 
ضمانت اصل بودن کالا
 
 

 

 

V8 یک میکسر تصویر 8 کاناله و محصول جدید گروه سازندگان Edirol محسوب میشود. در واقع این محصول بیانگر تکامل طبیعی Edirol V4 می باشد که یک استاندارد جهانی در میکسر های تصویر کامپکت به حساب می آید. همانطوریکه از نام مدل پیداست،  Edirol-Roland V8 دارای هشت ورودی تصویر می باشد. کار کردن با کانکشن های این میکسر بسیار ساده و راحت بوده و این یکی از مزیت های معمول آن به شمار می آید.

 

 

ویژگی های عمده

 

 

 • هشت کانال ورودی تصویر

 

Edirol-RolandV8 مجهز به کانکتورهای ورودی تصویر برای هشت کانال تصویر (کامپوزیت) و چهار کانال s-video می باشد. از میان کانال های ورودی 1 تا 8، ورودی s-video تنها برای کانال 5 تا 8 در دسترس قرار دارد. در صورتیکه به کانال 5 تا 7 هر دو ورودی s-video و کامپوزیت وصل شده باشد، کانکتور s-video در اولویت قرار می گیرد و بطور اتوماتیک توسط میکسر انتخاب می شود. علاوه براین، اگر سیگنال s-video و RGB از کامپیوتر به کانال 8 وصل شده باشند، باز هم S-video در اولویت قرار می گیرد.

 

 

 • جک های ورودی کامپیوتر به همراه کانورتور اسکن داخلی

 

کانورتور اسکن داخل بدنه از سیگنال های RGB (VGA تا UXGA) یک کامپیوتر پشتیبانی می کند. سیگنال RGB وارد شونده به سیگنال تصویری تبدیل می شود.

 

 

 • دو همزمان ساز مستقل فریم

 

حتی اگر سیگنال تصویری ناپایداری وارد میکسر Edirol-RolandV8 شود، همزمان ساز داخلی فریم می تواند سیگنال همزمان سازی را اصلاح کند. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا از انواع ورودی تصویر استفاده کنند، بدون اینکه نگران نویز ایجاد شده ناشی از سیگنال های همزمان سازی ناپایدار باشند.

 

 

 • کانکتور خروجی مانیتور برای هشت کانال

 

یک کانکتور خروجی تصویر برای هر کانال ورودی تصویر 1 تا 8 در دسترس کاربران قرار دارد. در صورتیکه سیگنال های s-video و کامپوزیت به کانال های 5 تا 7 وصل شده باشند، یا سیگنال S-video و سیگنال خروجی کامپیوتر به کانال 8 متصل شده باشند، ورودی کانکتور S-video در اولویت قرار می گیرد.

 

 

 • افکت های دیجیتالی با کیفیت

 

Edirol-RolandV8 مجهز به افکت های دیجیتالی داخلی نیز می باشد. کاربران می توانند انوع متنوعی از افکت های با کیفیت نظیر تصویر در تصویر، Mirror (آیینه ای)، Multi، Feedback و Afterimage را روی تصاویر اعمال کنند. علاوه بر سوئیچ های تصویر Mix و Wipe، تغییرات جدیدی همچون FAM (میکس کامل)، NAM، Slide و Stretch نیز در دسترس قرار دارند.

 

 

 • اعمال قابلیت های سفارشی و ساده

 

سوئیچ کردن بین ورودی های تصویر و میکس کردن آنها بسیار ساده اجرا می شود. بسته به سلیقه تان، می توانید اهرم T شکل میکسر Edirol-RolandV8 را در دو حالت افقی یا عمودی قرار دهید.

 

 

 • همزمان سازی با موزیک

 

تنها با فشار دادن به موقع دکمه TAP با بیت موزیک، می توانید تصاویر را عوض کنید یا افکت ها را همزمان با tempo (BPM) تحت کنترل داشته باشید.

 

 

 • کنترل Edirol-RolandV8 از طریق دستگاه های MIDI

 

کانکتورهای MIDI (IN، OUT/THRU) در دسترس هستند، و به کاربران اجازه سوئیچ کردن تصاویر و تغییر افکت ها، از طریق کنترل Edirol-RolandV8 از یک دستگاه MIDI اکسترنال، می دهد. همچنین،امکان کنترل سیستم های اکسترنال از طریق Edirol-RolandV8 نیز وجود دارد.

 

 

 

پنل پشت میکسر رولند Edirol Roland V8

 

 

 

1  کانکتورهای خروجی

 

 

 • کانکتورهای خروجی کامپوزیت

اینها کانکتورهایی هستند که تصویر خروجی نهایی را به صورت سیگنال تصویری کامپوزیت به بیرون از میکسر انتقال می دهند. در صورتیکه کابل اتصال شما از نوع فونو RCA باشد، می توانید از آداپتور RCA-BNC استفاده کنید.

 

 

 • کانکتور خروجی S-video

 از طریق این کانکتور می توان تصویر خروجی نهایی را به صورت سیگنال S-video به سایر سیستم ها انتقال داد.

 

 

2  کانکتورهای ورودی (کانال های 1-8)

 

 

 • کانکتورهای ورودی تصویر کامپوزیت (کانال های 1-7)

 

کانکتورهایی که از طریق آنها میتوان سیگنال تصویر کامپوزیت را از سایر سیستم ها وارد میکسر Roland-Edirol V8 کرد. اینها همان کانکتورهایی هستند که از طریق آنها می توانید سیستم های تصویری که دارای کانکتور خروجی تصویر کامپوزیت هستند را به میکسر Roland-Edirol V8 متصل کنید.

 

 • کانکتورهای ورودی S-video (کانال 5 تا 8)

 

این کانکتورها قادر به پشتیبانی از سیگنال های S-video هستند. امکان اتصال سیستم های ویدئویی مجهز به کانکتور خروجی S-video به میکسر Roland-Edirol V8 میسر می باشد.

 

 

 • کانکتورهای ورودی PC1/PC2 (کانال 8)

 

اینها کانکتورهای 15-پینی جهت وارد کردن سیگنال های RGB به میکسر Roland-Edirol V8 محسوب می شوند. از سوئیچ PC INPUT SELECT][ برای انتخاب بین ورودی PC1 یا PC2  استفاده می شود.

 

 

3  کانکتورهای خروجی مانیتور (کانال 1 تا 7)

 

کانکتورهای BNC که سیگنال تصویری کامپوزیت را از تصاویری که وارد کانکتورهای ورودی کامپوزیت یا کانکتورهای ورودی s-video شده را به بیرون از میکسرRoland-Edirol V8ارسال می کند.

به عنوان مثال، کاربران می توانند این خروجی ها را به مانیتورهایی که دارای ورودی تصویر کامپوزیت هستند، متصل کرده و تصویر ورودی برای هر کانال را روی آن مشاهده کرد.

 

 

4  کانکتور خروجی مانیتور PC/8 (کانال 8)

 

کانکتور BNC که سیگنال کامپوزیت از تصویری که وارد کانکتورS-video  کانال 8یا کانکتور ورودی PC1/PC2 شده را به بیرون از میکسر Roland-Edirol V8 انتقال می دهد. کاربران می توانند مانیتوری که دارای کانکتور ورودی تصویر کامپوزیت است را به این خروجی  میکسر Roland-Edirol V8 متصل کرده و تصویر ورودی را مشاهده کنند.

 

 

5 کانکتور خروجی پیش نمایش

 

کانکتور BNC که سیگنال کامپوزیت برای تصویر انتخاب شده توسط دکمه های PREVIEW OUT SELECT را به بیرون از میکسر Roland-Edirol V8 انتقال می دهد. اگر در حال پیش نمایش تصویر ورودی از کانکتورهای INPUT 1-8/PC1/PC2 هستید، تعداد کانال یا منو روی این تصویر قرار داده میشود.

 

 

6  ترمینال گراند (Ground Terminal)

 

برای متصل کردن ارت اکسترنال استفاده میشود.

 

7   نگاه دارنده کابل برق

 

 

8  کانکتور آداپتور AC

 

 

9  سوئیچ روشن و خاموش کردن

 

 

10 کانکتور MIDI OUT/THRU

 

 • MIDI OUT

 

این کانکتور قادر به ارسال پیام های MIDI (رابط دیجیتالی سازهای موسیقی) به یک دستگاه اکسترنال خواهد بود.

 

 • MIDI THRU

 

این کانکتور هر گونه پیام MIDI دریافتی از کانکتور MIDI IN میکسر Roland-Edirol V8 را (بدون تغییر) مجددا ارسال خواهد کرد.

 

 

11  کانکتور MIDI IN

 

 این کانکتور پیام های MIDI را از تجهیزات MIDI اکسترنال دریافت می کند.

 

 

12  پورت امنیتی

 

 

 

                                            پنل جلو میکسر رولند Edirol Roland V8

1  دکمه های تنظیمات منو

 

این دکمه ها قادرند منو را در مانیتور تلویزیونی که به کانکتور PREVIEW OUT متصل شده را قرار دهند.

 

 

صفحه نمایش BPM

 

برای نمایش BPM فعلی (بیت در هر ثانیه) مثلا برای سوئیچ تصاویر در BPM خاص

 

 

3  دکمه TAP

 

با فشار دادن دکمه TAP در فاصله زمانی مناسب، می توانید BPM را تعیین کنید.

 

 

4  دکمه BPM/CONTROL

 

به منظور ویرایش تعداد BPM

 

 

دکمه MEMORY

 

از این دکمه ها می توان برای ذخیره سازی هفت نوع تنظیمات پنل (مثلا دکمه ها و تغییرات فیدر تصویر) استفاده نمود. تنظیمات خود کارخانه روی عدد حافظه 1 می باشد (ا تا 8 برای کاربران). هر موقع که دکمه MEMORY را روی عدد حافظه مورد نظر قراردهید، تنظیمات ذخیره سازی شده اعمال خواهد شد.

 

 

6  دکمه های انتخاب برای ورودی باس A

 

از این دکمه ها برای انتخاب تصویری که وارد باس A میکسر شده، استفاده می شود.

 

 

7  دکمه های افکت باس A

 

 

8  دکمه کنترل تنظیمات افکت باس A

 

 

9  دکمه تغییر رنگ افکت باس A

 

 

10 دکمه TRANSFORMER باس A

 

سوئیچ کردن بین تصاویر باس A و B، بدون استفاده از اهرم تغییر تصویر

 

 

11  اهرم سوئیچ تصویر

 

اهرم تغییر تصویر از نوع T شکل برای سوئیچ کردن بین تصاویر باس A و B. بسته به سلیقه تان، امکان تغییر وضعیت این اهرم در حالت افقی و عمودی وجود دارد.

 

 

12  دکمه های تغییر تصویر

 

از این دکمه های می توان برای نحوه ی عوض شدن تصاویر (MIX, WIPE,EFX) بین باس A و B استفاده نمود.

 

 

13  دکمه BPM SYNC

 

سوئیچ اتوماتیک بین تصاویر، یا روشن و خاموش کردن افکت ها همزمان با BPM

 

 

14  دکمه های PREVIEW OUT SELECT

 

به منظور انتخاب تصویری پیش نمایشی که از کانکتور PREVIEW OUT به بیرون از میکسر ارسال شده.

 

 

15  سوئیچ PC INPUT SELECT

 

سوئیچ بین ورودی PC1 و PC2

 

 

16  سوئیچ WHITE/BLACK

 

تغییر رنگ تصویر به سفید یا سیاه

  نظر خود را در مورد این کالا وارد نمایید
   
ثبت نظر جدید نظر مرا ثبت کن
با توجه به اینکه نظرات شما با نام اصلی خودتان ثبت میگردد ، لذا خواهشمندیم تا در بکارگیری الفاظ و اصطلاحات و همینطور حفظ حریم شخصی افراد دقت لازم را مبذول نمایید ، چرا که این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ثبت شده اعضاء خود نمی پذیرد و مسئولیت کلیه نظرات برعهده نویسنده می باشد.