English
ثبت گارانتی
     عضویت
سبد خرید (0)
  فروشگاه      تجهیزات نورپردازی      نورپردازی ویدیویی     Sony HVL LBPC
Sony HVL LBPC

 
[1028]
فلات پر قدرت سونی بنام HVL LBPC که به تازگی توسط این شرکت معرفی گردیده نسبت به مدل پیشین خود HVL LBPB از توان نوردهی بالاتری برخوردار است بدین صورت که در مدل قبلی شاهد توانی برابر با 1800 لوکس بودیم و این در حالیست که در مدل جدید این میزان به 2100 لوکس ارتقا یافته، البته باید توجه داشت برای دست یابی به این قدرت باید HVL LBPC را در حالت Blight Booster قرار دهیم.
می توان گفت سایر ویژگیهای HVL LBPC همانند مدل قبلی خود می باشد از استفاده از باتری های سری L سونی گرفته تا کابلهای ارتباطی و ... .لازم به ذکر است دمای رنگی نور تولید شده توسط این مدل 3200 تا 5600 کلوین است.
رنگ بندی :
 
مشکی
 
ضمانت اصل بودن کالا
 
 

پروژکتور  HVL-LBPCسونی

 

بطور کلی پروژکتور هایی که روی دوربین نصب می شوند بیشتر در وقایع خبرنگاری، تهیه خبر و مستند سازی مورد استفاده قرار می گیرد، بخصوص وقتی زمان کافی برای ایجاد شرایط نوردهی مناسب وجود نداشته باشد. پروژکتور (لامپ تصویر) HVL-LBPC LED دارای چند خصیصه مهم می باشد، از جمله شدت نور زیاد ( 1,800 لوکس در 1 متر، و 2,100 لوکس در 1 متر با حالت تقویت کننده)، طول عمر بیشتر (10,000 ساعت(  و مصرف برق کمتر (16W). پروژکتور HVL-LBPS طوری طراحی شده است تا دامنه تصویربرداری زاویه واید را با دوربین های NXCAM و XDCAM در اختیار کاربران قرار دهد. علاوه براین، دیفیوزر همراه امکان نرم کردن سایه ها و کاهش کنتراست را فراهم می سازد. این لامپ ها انرژی خود را از طریق باتری های سری L یا BP تامین می کنند که عمر عملیاتی برابر با 3 ساعت دارند (باتری NP-F970). زمانیکه HVL-LBPC به کفشک MI (چند رابطه) دوربین متصل شود، نظیر دوربین PXW-X180، می توان عملکرد روشن/خاموش پروژکتور را توسط دکمه های دوربین تحت کنترل در آورد.مشخصات مهم

  • شدت نور بالا تا 2,100 لوکس در فاصله 1 متر با قراردادن روی حالت Blight booster: لامپ LED قادر است میزان روشنایی 1,800 لوکس را در 1 متر و 2,100 لوکس را در حالت Blight booster را فراهم سازد.
  • دیفیوزر و تنظیمات متغیر دمای رنگ: پروژکتور HVL-LBPS از توانایی تنظیمات متغیر 3.2k تا 5.6k دمای رنگی برخوردار می باشد و در واقع این قابلیت نیاز به استفاده از فیلترهای رنگی را برطرف کرده است.  با قرار دادن یک دیفیوزر (فیلتر) در جلوی پروژکتور HVL-LBPC نیز امکان نرم کردن سایه ها و کاهش کنتراست تصویر سوژه میسر خواهد شد.
  • کفشک چند رابطه به منظور کنترل عمل on/off توسط دوربین
  • عمر بیشتر: این پروژکتور دارای عمر کاری در حدود 10,000 ساعته می باشد.
  • بهینه سازی تصویربرداری زاویه-واید: پروژکتور HVL-LBPS طوری طراحی شده است تا تصویربرداری در حالت زاویه واید توسط دوربین های NXCAM و XDCAM را در حد بهینه ای قرار دهد. یعنی قادر است در سرتاسر میدان دید، شدن نورشنایی یکنواختی را ارائه کند.
  • تغذیه شدن با باتری های سری L یا BP : به منظور تغذیه LED، کاربران می توانند از باتری های سری L (NP-F970/770) یا باتری های سری BP (BP-U30، BP-U90، BP-U60)استفاده کنند که برای دوربین های NXCAM یا XDCAM کاربرد دارد. با استفاده از باتری NP-F970، می توان تا حدود 3 ساعت با HVL-LBPS کار کرد.
  نظر خود را در مورد این کالا وارد نمایید
   
ثبت نظر جدید نظر مرا ثبت کن
با توجه به اینکه نظرات شما با نام اصلی خودتان ثبت میگردد ، لذا خواهشمندیم تا در بکارگیری الفاظ و اصطلاحات و همینطور حفظ حریم شخصی افراد دقت لازم را مبذول نمایید ، چرا که این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ثبت شده اعضاء خود نمی پذیرد و مسئولیت کلیه نظرات برعهده نویسنده می باشد.