English
ثبت گارانتی
     عضویت
سبد خرید (0)
  فروشگاه      سیستم های کنفرانس      ویدئو کنفرانس سونی     Sony PCS XG80/9DS
Sony PCS XG80/9DS

ویدیو کنفرانس سونی مدل PCS XG80

 
[991]
(قیمت 27,000,000 تومان) کار کردن با سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80 بسیار ساده می باشد و بطور کلی برای کارهایی از قبیل برقراری ارتباط در حین انجام امور تجاری و یادگیری از راه دور ایده ال است.
PCS-XG80از یک دوربین PTZ HD و مجهز به عملکرد brightface بهره می برد. فناوری حسگر تصویر، امکان مشاهده تصاویر شفاف و با کیفیت در هر نوع شرایط نوردهی را فراهم ساخته و خیالتان از بابت صدای استریو بدون-اکو راحت است.
سایر قطعات شامل واحد رمزگذاری تصویر HD، دو میکروفن برای پخش صدای استریو و یک کابل HDMI جهت اتصال به مانیتور می شود.
رنگ بندی :
 
خاکستری
 
ضمانت اصل بودن کالا
 
 

ویدئو کنفرانس سونی PCS XG80

بررسی PCS-XG80

سیستم ارتباط تصویری HD

این بار سری دیگری از محصولات ارتباط تصویری IPELA  معرفی شده است که تصویر و صدای فوق العاده ای را به ارمغان آورده و شعار این محصول در سه دیدگاه، واقعیت، هوشمندی و قابلیت های استفاده خلاصه می شود.  درواقع، IPELA همان نمادِ دیدگاه شرکت سونی در مورد محیط های کاری آینده، برقراری ارتباط بین افراد، مکان ها و ارسال اطلاعات می باشد که قبلا امری دست نیافتنی و تقریبا یک رویا محسوب می شد. محصولات IPELA به کاربران امکان رد و بدل کردن، درک و تجربه رویدادها از فواصل بسیار دور را می دهد، مثل اینکه در خود محل حضور داشته باشید.

برقراری ارتباط صوتی و تصویری واقعی از راه شبکه – این است راه انجام ارتباط تجاری در آینده، این است ارمغان ارتباط تجاری مدرن و  امروزی، و این است IPELA.

سبک ارتباط تجاری روزمره را با سیستم ارتباط تصویری قدرتمند و کامپکت PCS-XG80 HD تغییر دهید

کمپانی سونی که سردمدار صنعت تجهیزات صوتی و تصویری به حساب می آید، این بار محصولی نوین و قدرتمند بنام 80PCS-XG را به منظور برقراری ارتباط تصویری HD معرفی کرده است. سیستم PCS-XG80 قادر است تصاویر HD 1080i را  نمایش دهد، و راه برقراری ارتباط تجاری روزمره را، موثر، سازنده و راحت تر سازد.

حتما میدانید که تصاویر HD رزولوشنی تقریبا چهار برابر تصاویر SD داشته، و از اینرو کیفیت تصویر استثنایی HD سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80، باعث شده تا ارتباطات تصویری تان در سطح حرفه ای تری قرار گیرد. کیفیت تصاویر HD ارائه شده با سونی نه تنها موجب بالابردن سطح تصاویر واقع نمای ویدئو کنفرانس می شود، بلکه به شما اجازه می دهد تا تصاویر را با جزئیات بیشتری نسبت به سیستم های SD مشاهده نمایید.

علاوه براین، دوربین HD سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80 مجهز به فناوری BrightFace می باشد که قادر است تصاویر شفاف را حتی در اتاق هایی با شرایط نور نامساعد نمایش دهد. یکی از ویژگی های مهم این سیستم مربوط به کیفیت صدای واضح و طبیعی می شود که امکان ادامه ارتباطی بدون تنش و واقعی را فراهم می سازد، مثل اینکه هر دو طرف در یک اتاق با یکدیگر در حال صحبت کردن باشند.

برای اینکه کنفرانس ویدئویی به یک ابزار ارتباط تجاری قدرتمند تبدیل شود، PCS-XG80 طوری طراحی شده که بسیار کاربر پسند باشد. همچنین، PCS-XG80 از تعدادی قابلیت های دیگر برای راحتی کار برخودار می باشد، از جمله دکمه ای که با یک لمس ساده ویدئو کنفرانس را آغاز می کند، یک رابط HDMI که امکان اتصال کابلی بین کدک و صفحه نمایش را فراهم می سازد، امکان برقراری اتصال با چند نقطه دنیا (نیاز به نرم افزار است)، و یک ریموت کنترل RF (رادیو فرکانسی) بسیار حساس. لازم به ذکر است که سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80 با سیستم های کنفرانس SD نیز سازگاری دارد، و اجازه اتصال همزمان با سیستم های SD در دسترس را می دهد. بدلیل اینکه PCS-XG80 با استاندارد ITU-T H.239 (نیاز به نصب نرم افزار است) سازگاری دارد، می توانید تبادل داده ها (اطلاعات تصویری و دیتا از کامپیوتر) را بطور چشمگیری افزایش دهید. داده های ارائه و نمایشی را می توان با فریم ریت 30 fps ارسال کرد، که نمایش انیمیشن را نیز در خلال کنفرانس ویدئویی امکان پذیر می سازد. افزون بر این، با توجه به قابلیت حاشیه نویسی در تصویر سیستم PCD-XG80، می توانید با استفاده از یک تبلت، روی بخش های خاصی از تصویر اشاره آشکاری داشته باشید. با داشتن چنین ابزار تبادل داده ای منحصر بفرد، می توان از برداشت های غلط یا سوء تفاهم در خلال کنفرانس ویدئویی جلوگیری کرد.

با توجه به طرحی شیک که مناسب انواع اتاق های جلسه است، کیفیت تصویر 1080i HD، و صدای واقع نما، سیستم کنفرانس ویدئویی قدرتمند و کامپکت PCS-XG80 برای تمامی سطوح تجارت و همچنین آموزش از فواصل دور بسیار ایده ال است. در حال حاضر، کنفرانس ویدئویی HD برای نیازهای ارتباطی روزمره در دسترس است.ویدئو کنفرانس سونی با سیستم IPELA

خصیصه های سیستم

واقعیت

تصاویر HD1080i حیرت انگیز

سیستم PCS-XG80 قادر به دریافت کدک تصویر H.264 می باشد که امکان ارسال کارامد تصاویر کیفیت بالا و طبیعی با رزولوشن 1920 x 1080 پیکسل را فراهم می سازد. این تصاویر حیرت انگیز HD است که تصاویر واقعی را به منظور ایجاد ارتباطی موثر در ویدئو کنفرانس نمایش می دهد. بعلاوه، سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80 را می توان در 720p, 60 فریم در ثانیه استفاده کرد تا تصاویر طبیعی برای ارتباط موثرتر ایجاد شود.

تکنولوژی brightface ویدئو کنفرانس

فناوری BrightFace (PCSA-CXG80)

سیستم PCS-XG80 دارای یک دوربین HD (PCSA-CXG80)ویژه است که از فناوری BrightFace منحصر بفرد سونی برخودار می باشد. این فناوری قادر است میزان روشنایی هر پیکسل را افزایش دهد و بدین طریق نقاط سایه دار را های لات کند، و انجام ویدئو کنفرانس در شرایط نوردهی نامناسب را فراهم سازد. علاوه براین، فناوری BrightFace قادرست تصاویر شفاف را حتی در اتاق های کم نور ارائه کند، برای مثال در زمان استفاده از پروژکتور، یا در اتاق هایی با نور پس زمینه ضعیف.

کیفیت صدای عالی

سیستم PCS-XG80، با استفاده از فرمت فشرده سازی MPEG-4 AAC، قادر به تولید صدای استریو طبیعی و واضح می باشد. از آنجاییکه PCS-XG80 مجهز به یک قابلیت داخلی برطرف کننده صدای اکو استریو می باشد، در واقع صدای اکو  آزار دهنده که از سایر سیستم ها شنیده می شود را برطرف می سازد، و موجب طبیعی تر شدن اصوات ارتباطی خواهد شد.

ITU-T.239 پشتیبانی از انتقال داده با سرعت 30 fps

سیستم PCS-XG80 از استاندارد ITU-T H.239پشتیبانی می کند (داده های تصویری و نوشتاری)، یعنی به منظور انجام ارتباطی موثر تر ، ارسال هر دو داده های تصویری و ارائه ای که روی کامپیوتر وجود دارد را به سیستم ویدئو کنفرانس ممکن می سازد. این داده ها را می توان با فریم ریتی به اندازه 30 fps انتقال داد، که حتی در زمان استفاده از افکت های انیمیشنی یا نمایش ویدئو ها از کامپیوتر، تصاویر و داده ها کاملا طبیعی نمایش داده می شوند. علاوه براین، با استفاده از خروجی RGB، می توان این داده ها را از یک پروژکتور یا صفحه نمایش دیگر مشاهده نمود.

اتصال با چند نقطه MCU

با استفاده از نرم افزار MCU (اتصال چند نقطه)، و از راه اتصال IP (پروتوکل H.232 یا SIP) یا ISDN (پروتکل H.320)، سیستم ویدئو کنفرانس 80PCS-XG قادر است بطور همزمان با پنج سایت ویدئو کنفرانس از نقاط دوردست ارتباط برقرار کند. با استفاده از یک عملکرد پل زنی، این سیستم همچنین از ویدئو کنفرانس هایی پشتیبانی می کند که کانکشن ها شامل ترکیبی از IP و ISDN می شوند. علاوه براین، دو سیستم PCS-XG80 – که روی هر کدام نرم افزار MCU اختیاری نصب شده باشد، می توان به یک اتصال IP متصل کرد تا از 10 سایت نیز پشتیبانی کند.

حالت حضور متداوم با سوئیچ کردن

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80 از هر دو حالت های چهار تصویری و شش تصویر (حضور پیوسته) در فرمت 720p HD پشتیبانی می کند که قادر است تصاویر واضح و شفاف را حتی در روی صفحه نمایش های کوچکتر نمایش دهد. در زمان استفاده از سوئیچ صدای فعال شده در حالت حضور-پیوسته، سایت دور دست که در حال مکالمه است،  روی بزرگترین بخش صفحه نمایش مشاهده خواهد شد.

همچنین، سوئیچ کردن حتی در زمانیکه  دستگاه در حالت فول اسکرین باشد، امکان پذیر است.

ویدئو کنفرانس پایا و پایدار

قابلیت های پیشرفته و هوشمند Qos جهت تبادل اطلاعات پایدار

به منظور کنترل بر ارسال حجم زیادی از اطلاعات تصویری HD، و در عین حال حفظ ارتباط کیفیت بالا و پایا در یک شبکه IP، سیستم PCS-XG80 از قابلیت های پیشرفته کیفیت سرویس (Qos) بهره گیری می کند:

  • FEC تطبیق ساز (قابلیت اصلاح خطا)
  • ARQ در زمان واقعی (درخواست اتوماتیک برای تکرار کردن اطلاعات ارسال نشده)
  • ARC (کنترل سرعت)

این سه قابلیت،  از طریق تطبیق سازی با هر نوع تغییرات در شرایط شبکه و اصلاح اطلاعات ارسال نشده ، بیشتر برای هماهنگی و بازدهی سریع و متداوم در خلال ارسال سیگنال های تصویری به کار می آیند. سونی تعدادی از قابلیت های QoS را در تمامی سیستم های ارتباط تصویری اجرا کرده است. اما، روش های قدیمی QoS که در سیستم های SD وجود داشت، کارایی بالایی در کنترل حجم زیادی از داده های مربوط به تصویر HD نداشت. از اینرو، شرکت سونی از قابلیت های QoS هوشمند و پیشرفته در سیستم های ارتباط تصویر HD خود استفاده و بهره گیری کرده است.

دو پیشرفت قابل توجه نسبت به روش های قبلی صورت گرفته است. اول اینکه، سیستم PCS-XG80 به طور هوشمند و براساس پهنای باند در دسترس، به رد و بدل کردن داده ها می پردازد. دوم اینکه، در صورت ناقص بدون داده ها در هنگام ارسال، سیستم قادر است به کار خود ادامه دهد و داده های بعدی را دریافت کند، یا اینکه از سرور گیرنده درخواست تکرار داده را کند. در نهایت، این سه قابلیت قادرند تصاویری بدون نویز و قطع و وصل شدن را در اختیار دو سمت (فرستنده و گیرنده) قرار دهند و تصاویری با کیفیت عالی روی مانیتور نمایش داده شود.

ویدئو کنفرانس سونی PCS-XG80

استاندارد پیشرفته رمزدار کردن (AES) جهت امنیت بالا

بدلیل اینکه سیستم PCS-XG80 از رمزگذاری 128-bit AES پشتیبانی می کند، ویدئو کنفرانس ایمن در طول یک شبکه امکان پذیر خواهد شد. قابلیت رمزگذاری سیستم با استانداردهای ITU-T H.233/H.234/H.235 سازگار است که امکان برقراری ارتباط پنهانی را با سایر سیستم های موافق فراهم می سازد. زمانیکه حالت رمزگذاری فعال باشد، ویدئو، صدا و داده های نمایشی در مدت زمان کنفرانس ویدئویی رمزگذاری می شوند.

قابلیت حاشیه نویسی در تصویر

به منظور برقراری ارتباط موثرتر، سیستم PCS-XG80 از قابلیت سودمند حاشیه نویسی در تصویر برخوردار می باشد. تنها با استفاده از اتصال یک تبلت به سیستم، شرکت کنندگان در کنفرانس قادرند به طور آشکاری به بخش های خاصی از اطلاعات مشترک، از جمله تصاویر زنده و داده ها، اشاره کنند.  این قابلیت به شما کمک می کند تا زمان و تلاش بیشتر در برقراری ارتباط را به حداقل برسانید، و کاربران را قادر می سازد تا مقصود شان را به طرز آشکار و گیرا تری به کاربر دورتر بفهمانند.

نمایش چند تصویر در صفحه نمایش

سیستم PCS-XG80 این قابلیت را دارد که تصاویر را به صورت های متعددی روی صفحه نمایش دهد، از جمله فول اسکرین، تصویر در تصویر، تصویر و تصویر، و تصاویر دو بخشی و پهلو به پهلو. هر یک از این الگوهای انعطاف پذیر پخش تصاویر را می توان انتخاب کرد، طوریکه هر دو تصاویر و داده های ارائه ویدئو کنفرانس را به نحوه ای نمایش داد که تاثیرگذار و خوشایند دید کاربر باشد.

تنظیمات ساده و منوی کاربر پسند

سیستم PCS-XG80 بطور فکورانه ای و با یک رابط دیجیتالی کاربر طراحی شده است (GUI) و از یک منوی نیمه شفاف زنجیره ای بهرمند است. ساختار لایه ای ساده و کاربرد پذیری آسان این منو، به کاربران اجازه راه اندازی خیلی آسان تر سیستم ویدئو کنفرانس، از جمله دوربین، را می دهد.

یک تاچ ساده و شماره گیری (ریموت کنترل RF)

به منظور راحتی حال کاربران، سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80 مجهز به یک دستگاه ریموت کنترل مادون قرمزی است که دیگر مجبور نیستید مستقیما به سیستم نشانه روی کنید.  افزون براین، PCS-XG80 از یک ویژگی شماره گیری تک-لمسی برخودار است که تنها با فشار دادن یک دکمه روی کنترل از راه دور RF، به راحتی می توانید به هر تماس ثبت شده متصل شوید. از مجموع 1.000 تماس ثبت شده، با کمک این دکمه می توان تا چهار تماس را روی منوی home نمایش داد.

اتصال کابلی از طریق HDMI

با استفاده از کابل HDMI همراه، امکان اتصال سیستم PCS-XG80 به یک صفحه نمایش مجهز به ورودی HDMI وجود دارد. این کابل قادر به ارسال هر دو فایل های تصویری و صوتی می باشد.

دو رابط شبکه – سوئیچ آسان بین کانکشن های LAN و WAN

به منظور سهولت استفاده از این سیستم در محیط های دفتری، سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80 مجهز به دو رابط شبکه می باشد، یکی برای LAN و دیگری برای کانکشن WAN. این کار می تواند در زمان صرفه جویی کند، در صورتیکه نیاز به استفاده از هر دو سیستم در محیط اینترانت و اینترنت باشد. توجه داشته باشید که امکان اتصال چند نقطه ای بین محیط های LAN و WAN نیز میسر خواهد شد.

سازگاری با سیستم های SD

از انجاییکه سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG80 با سیستم های SD نیز سازگاری دارد، به طور یکچارچه ای می توانید این سیستم را با تجهیزات ویدئو کنفرانس SD موجودهماهنگ و تطبیق دهید. همچنین، این قابلیت به شما امکان تغییر از SD به HD، بسته به سرعت خودتان و با حداقل سرمایه، را می دهد.

طرح شیک و کامپکت برای انواع اتاق های جلسه

با توجه به طرح بدنه شیک و کامپکت، PCS-XG80 متناسب با اتاق های جلسه اندازه متوسط و کوچک و حتی کلاس های درس می باشد. و از انجاییکه این سیستم ویدئو کنفرانس HD کامپکت و قدرتمند از وزن سبک و تقریبا 2 کیلو گرمی برخوردار است، کار نصب و راه اندازی سیستم را نیز بسیار راحت کرده است.

  نظر خود را در مورد این کالا وارد نمایید
   
ثبت نظر جدید نظر مرا ثبت کن
با توجه به اینکه نظرات شما با نام اصلی خودتان ثبت میگردد ، لذا خواهشمندیم تا در بکارگیری الفاظ و اصطلاحات و همینطور حفظ حریم شخصی افراد دقت لازم را مبذول نمایید ، چرا که این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ثبت شده اعضاء خود نمی پذیرد و مسئولیت کلیه نظرات برعهده نویسنده می باشد.