English
ثبت گارانتی
     عضویت
سبد خرید (0)
  فروشگاه      سیستم های کنفرانس      ویدئو کنفرانس سونی     Sony PCS XG100/9DS
Sony PCS XG100/9DS

ویدیو کنفرانس سونی مدل PCS XG100

 
[1037]
PCS-XG100یک سیستم ویدئو کنفرانس FULL HD و قوی است که نصب و کار کردن با آن ساده بوده و دارای کیفیت صدا و تصویر بسیار خوبی می باشد.
تصاویر (1080p) فول اچ دی یکنواخت و بدون قطع و وصل شدن، باعث شده از این سیستم در بسیاری از برنامه ها و فرایندهای پزشکی، تجاری و اموزشی که نیازمند برقراری ارتباط از راه دور است، استفاده شود.
تصاویر واضح- بلوری مانند حاصل از دوربین PTZ و صدای استریو کاملا طبیعی از ویژگی های دیگر این سیستم می باشد.
رنگ بندی :
 
خاکستری
 
ضمانت اصل بودن کالا
 
 

ویدئو کنفرانس سونی مدل PCS XG100


بررسی PCS-XG100

 

سیستم ویدئو کنفرانس HD

 

ارتباطات غنی و پربارتر:

ارسال تصویر، صدا و برنامه های کامپیوتری با کیفیت HD

سیستم های کنفرانس ویدئویی PCS-XG100 و PCS-XG77، برای طیف گسترده ای از ارتباطات تجاری ایده ال است. این دو سیستم قادرند تصاویر و کیفیت صدای فوق العاده ای را ارائه کنند و ویژگی های هوشمند آنها نیز به غنی تر کردن همکاری و ارتباط در سرتاسر سازمانها کمک کرده است.

برخی تفاوت های بین دو سیستم PCS-XG77 و PCS-XG100

 

PCS-XG100

PCS-XG77

قابلیت ارتباط با چند نقطه

قابلیت ارتباط با چند نقطه

تا 6 سایت (H.320/H.323) با نرم افزار اختیاری PCSA-MCG109

تا 9 سایت (H323)با نرم افزار اختیاری PCSA-MCG109

10 تا 16 سایت نیازمند دو دستگاه PCS-XG100S می باشد

ندارد

رد و بدل کردن داده ها

رد و بدل کردن داده ها

تصاویر کامپیوتر تا رزولوشن 1080pپشتیبانی می شود

تصاویر کامپیوتر تا رزولوشن SXGA پشتیبانی می شود

حداکثر فریم ریت

حداکثر فریم ریت

  1. , 1080p 60 fps
 

بیت ریت

بیت ریت

64 kbps تا 16,000 kbps

64 kbps تا 4,096 kbps

ورودی تصویر اکسترنال

ورودی تصویر اکسترنال

(HDMI x 1, DVI-I x2)

(DVI-I x 2)

خروجی تصویر خروجی تصویر

خروجی تصویر خروجی تصویر

HDMI x 2, DVI-I 1

HDMI x 1, DVI-I x 1

ورودی صدا

ورودی صدا

HDMI (video x audio) x1

ندارد

پورت شبکه

پورت شبکه

10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T x2, ISDN Unit interfacex1

10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T x1, ISDN Unit interfacex1

تصاویر شفاف-بلوری حاصل از دوربین با کیفیت PTZ توانسته مکملی برای صدای استریو و طبیعی باشد. قابلیت دوال استریمینگ این سیستم امکان رد و بدل کردن همزمان تصاویر و نمایش های رایانه ای را از فواصل دوردست فراهم می سازد. کاربران می توانند تصاویر نمای نزدیک و دور از جلسه کنفرانس به همراه نمایش های کامپیوتری را روی یک، دو یا سه مانیتور متصل مشاهده نمایند. کنفرانس های HD را می توان به صورت وبکست های زنده ارسال کرد یا به منظور اشتراک گذاشتن و اصلاح روی حافظه USB ذخیره سازی کرد.

قابلیت MCU (PCS-XG100) امکان برقراری ارتباط بین شش یا نه نقطه مختلف در سرتاسر دنیا را از طریق شبکه دیجیتالی ISDN یا IP میسر می سازد. علاوه براین، دو سیستم PCS-XG100 را میتوان بدون سخت افزار اضافی و به منظور لینک کردن 16 سایت بطور همزمان استفاده نمود. نصب و راه اندازی سیستم نیز بسیار ساده انجام می گیرد. با استفاده از ریموت کنترل یک تماس را انتخاب کنید و با لمس یک دکمه، ارتباط مورد نظرتان را آغاز راه کنید.

 

 

مشخصات فنی

 

تصاویر Full HD 60p

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 امکان برقراری ارتباط واضح و گیرا تر را با تصاویر پایدار تا رزولوشن60P   Full HD (1920 x 1080)میسر می سازد. حتی در زمانیکه پهنای باند محدود باشد، می توانید از کیفیت تصویر HD در بیت ریت پایین نیز لذت ببرید.

کیفیت FULL HD در ویدئو کنفرانس PCS XG100

ارسال یکنواخت دو تصویر 30fps Full HD

ارسال همزمان دو تصویر HD 1080P (تصویر دوربین و متن نوشتاری کامپیوتر) با سرعت یکنواخت 30 فریم در ثانیه و مطابق با استاندارد H.239 به سیستم کنفرانس ویدئویی دیگر امکان پذیر است. سایرسیستم های کنفرانس نیز می توانند هر دو تصاویر Full HD (1920 x 1080) را بطور همزمان روی دو مانیتور کانکت شده مشاهده نمایند.

 

مشاهده در سه خروجی تصویر

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 با پشتیبانی از سه خروجی تصویر اجازه مشاهده همزمان و فول سایز سورس های تصویر دور و نزدیک (از طریق HDMI) و متن های نوشتاری از کامپیوتر (از طریق DVI-I) را می دهد.

 

 

سه تصویر، روی یک صفحه نمایش

درصورتیکه تنها یک مانیتور در اختیار داشته باشید، امکان نمایش همزمان سه تصویر جداگانه (دور، نزدیک و کامپیوتر) روی یک مانیتور میسر خواهد شد. فول اسکرین، تصویر در تصویر، تصویر و تصویر، یا پهلو به پهلو.

 

صدای استریو با کیفیت عالی

استفاده از دو میکروفن PCS-A1، تضمین کننده کنفرانس ویدئویی طبیعی و واقعی به همراه صدای استریو واضح می باشد. سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 مجهز به قابلیت رفع صدای اکو بوده و این ویژگی باعث طبیعی تر شدن صدای افراد حاضر در جلسه یا اتاق خواهد شد.

 

کانکت باقی ماندن

انجام ویدئو کنفرانس آسان، وایرلس از تبلت یا تلفن هوشمند با نرم افزار اختیاری PCS-MEP (سازگار با IOS و اندروید).

 

انجام کنفرانس ویدئویی با چند نقطه دنیا

واحد کنترل داخلی ارتباط با چند نقطه (MCU) به سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 اجازه اتصال همزمان بین شش یا نه سایت را می دهد. همچنین، امکان اتصال دو دستگاه PCS-XG100 به منظور پشتیبانی از حداکثر 16 سایت، بدون سخت افزار مورد نیاز، در دسترس قرار دارد.

 

حالت حضور متداوم با سوئیچ کردن

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 قادر به نمایش تصاویر سایر سیستم های متصل و در حالت های مختلف می باشد. افراد حاضر در جلسه قادر خواهند بود بطور اتوماتیک سخنگوی فعال در سیستم کنفرانس دیگر را با تصویری در ابعاد بزرگتر و در کنار سایر شرکت کنندگان قرار دهند یا سخنگوی در حال صحبت را در حالت فول اسکرین نمایش دهید.

ویدئو کنفرانس سونی PCS XG100

 

حاشیه نویسی در تصویر

شرکت کنندگان در جلسه کنفرانس می توانند با اتصال یک تبلت به سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100، یاداشت هایی را روی تصویر اضافه کنند یا اینکه اشاره آشکارتری به اطلاعات مشترک داشته باشند.

 

کنفرانس ویدئویی پایدار و پیوسته

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 از قابلیت هوشمند و پیشرفته QoS (کیفیت سرویس) برخوردار است که بواسطه آن می توانید تصاویر HD، صدا و متن های نوشتاری را به صورت پیوسته، سریع و بدون قطع و وصل شدن ارسال کنید.

 

ارسال اطلاعات HD

امکان نمایش ویدئو کنفرانس های سرتاسر شبکه به عنوان وب کست های زنده با رزولوشن 720P جهت مشاهده روی هر مرورگر شبکه و کامپیوتر.

 

ضبط با USB

جهت ذخیره سازی و رد و بدل کردن آسان اطلاعات، امکان ضبط مستقیم تصاویر HD (720p)، صدا، متون نوشتاری و نمودارها از سیستم PCS-XG100 روی حافظه USB یا کامپیوتر نیز برای کاربران وجود دارد.

ویدئو کنفرانس سونی PCS XG100

پشتیبانی از اتصال دوربین دوم

جهت ایجاد آزادی عمل بیشتر و اطمینان از اینکه تمامی شرکت کنندگان در جلسه روی مانیتور نمایش داده شوند، امکان افزودن دوربین PIZ دوم (مدل های سری SRG/BRC/EVI سونی) به سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 وجود دارد.

 

ورودی HDMI

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 مجهز به یک ورودی HDMI است که براحتی می توانید سورس تصویر دیگر – از جمله دوربین فیلمبرداری یا دوربین داکیومنت – را به سیستم متصل کنید.

 

امنیت بیشتر

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 از قابلیت رمزگذاری 128-bit AES نیز پشتیبانی می کند، طوریکه برقراری ارتباط ایمن و کاملا پنهانی از نظر صدا/تصویر/داده را با سایر سیستم ها میسر می سازد.

 

راه اندازی و نصب سریع

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 را می توان کمتر از یک دقیقه و خیلی سریعتر از سایر سیستم ها، راه اندازی کرد.

 

شماره گیری تنها با یک تاچ

سیستم ویدئو کنفرانس PCS-XG100 مجهز به یک ریموت کنترل RFZ تازه طراحی شده است که تنها با یک لمس ساده و بدون اینکه مستقیما به سمت سیستم اشاره کنید، کار شماره گیری را انجام دهید. تقریبا تا 1000 تماس ذخیره شده در دسترس کاربران قرار دارد. و چهار تماس قابل دسترس را نیز می توان بطور همزمان روی صفحه home نمایش داد.

 

سوئیچ آسان بین کانکشن های LAN و WAN

جهت صرفه جویی در زمان، و در صورتیکه نیاز به استفاده از سیستم PCS-XG100 در هر دو محیط اینترانت و اینترنت را داشته باشید، دو رابط شبکه امکان سوئیچ آسان بین کانکشن های LAN و WAN را فراهم می سازد. اتصال بین چند نقطه (multi point) از سرتاسر دنیا نیز از طریق محیط LAN و WAM میسر می باشد.

 

ایده ال برای:

ارتباطات تجاری

پروژه های همکاری و جلسات تصویری

همکاری و کار از راه دور

مشاوره پزشکی

یادگیری و آموزش از راه دور

آموزش عالی

مصاحبه های صوتی و تصویری از راه دور

  نظر خود را در مورد این کالا وارد نمایید
   
ثبت نظر جدید نظر مرا ثبت کن
با توجه به اینکه نظرات شما با نام اصلی خودتان ثبت میگردد ، لذا خواهشمندیم تا در بکارگیری الفاظ و اصطلاحات و همینطور حفظ حریم شخصی افراد دقت لازم را مبذول نمایید ، چرا که این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ثبت شده اعضاء خود نمی پذیرد و مسئولیت کلیه نظرات برعهده نویسنده می باشد.